ROLNICTWO

Obowiązkowe OC
Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej rolników zabezpiecza osoby trzecie, które ucierpiały w wyniku szkód wyrządzonych przez rolników w związku z posiadaniem gospodarstwa rolnego.

Z drugiej strony obowiązek posiadania ubezpieczenia OC zabezpiecza rolników przed sytuacją, w której będą musieli wypłacić odszkodowanie osobie trzeciej.

Uprawy, zwierzęta
Powodzie, huragany, grad i wiele innych czynnik losowych nie raz w ostatnim czasie porządnie dokuczyły rolnikom, niszcząc nie tylko uprawy, ale także budynki gospodarskie oraz szkodząc zwierzętom.

By nie zostać na przysłowiowym lodzie, trzeba się ubezpieczyć.

Sprzęt rolniczy
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom sektora rolniczego wspólnie z liderami w obszarze ubezpieczeń dla rolników, Towarzystwami Ubezpieczeniowymi między innymi Generali, WARTA, InterRisk, PZU, przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne ubezpieczenia dla maszyn rolniczych.

Naszą ofertę cechuje szeroki zakres ubezpieczenia oraz profesjonalna obsługa.

Ochrona prawna
Rolnik z racji prowadzenia gospodarstwa narażony jest na wiele ryzyk, które są zależne w zdecydowanej mierze od kaprysów pogody. To jednak nie jedyne kłopoty, jakie mogą dotknąć jego gospodarstwo.

Co zrobić kiedy pomoc prawnika w konflikcie z nieterminowym dostawcą nasion wydaje się jedynym rozwiązaniem?

Jak dotrzeć do adwokata i jak nie ponieść olbrzymich kosztów?

Problemy te rozwiązać może oferowana przez ubezpieczycieli polisa Ochrona Prawna.